MM CARE

Metóda LPG pomôže tam, kde cvičenie a zdravé jedlo už nestačí. Spevňuje, formuje a vyhladzuje pokožku, pomáha v boji proti celulitíde,  napomáha lymfatickému a cievnemu  systému.
Príďte sa presvedčiť k nám do štúdia MM CARE v Žiline.

‣  Ako metóda LPG funguje?

Aktivuje prirodzený proces štiepenia a uvoľňovania tukov, čo vedie k odstráneniu nepoddajných tukových vankúšikov a nedokonalostí tela. Jednoducho povedané, pomáha ako doplnok k cvičeniu, keď chcete, aby boli výsledky viditeľnejšie. LPG je patentovaná technológia na princípe mechanickej stimulácii buniek. Ak sa rozhodnete absolvovať ošetrenie LPG, počas konzultácie Vám nastavíme a vyberieme ošetrenie , podľa Vašich požiadaviek.

Pred ošetrením sa oblečiete do špeciálneho  obleku. Procedúra trvá  40 minút. Je to pre Vás chvíľa relaxu a odpočinku.  Ošetrenie má byť príjemné, intenzívne  nie bolestivé.

Výsledky sú individuálne. Dôležitá je pravidelnosť ošetrenia , pohyb a úprava stravy a pitného režimu. Už po prvom ošetrení prichádzajú zmeny. Nečakajte ale zázraky. Neexistuje prístroj, ktorý by chudol za nás. LPG je patentovaná technológia, ktorá prirodzeným spôsobom efektívne mobilizuje pokožku, a tak spúšťa hĺbkovú fyziologickú reakciu.

LPG máme k dispozícii takmer 40rokov, počas ktorých neustále prebieha výskum a vývoj. LPG omladzuje, zoštíhľuje, spevňuje, eliminuje odolný a lokalizovaný tuk, prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.  Je to unikáte ošetrenie pre ženy aj mužov na celé telo a tvár.

‣  Na ktoré partie je vhodné LPG ošetrenie?

LPG je možné použiť na telo: chrbát, brucho, pás, ruky, stehná a zadok. Môžete si vybrať buď iba horné alebo len dolné partie alebo celé telo. Počas konzultácie, vypočutia si Vašich požiadaviek nastavíme priebeh , počet a interval ošetrenia tak, aby bol efekt čo najúčinnejší.

Prístroj LPG je možné použiť aj na tvár, krk a dekolt:  ošetrenie naštartuje a obnoví tvorbu kolagénu, elastínu,  kyseliny hyalurónovej. Pleť sa rozjasní a spevní, kontúry tváre sa zvýraznia, vrásky sa redukujú. Je to skutočný fitnes pleti, ktorý posilňuje prirodzenú obnovu základných látok nevyhnutných pre omladenie.

‣ Ako často musíte ošetrenie absolvovať?

Aby boli výsledky naozaj viditeľné, je ideálne chodiť dvakrát týždenne. Z našich skúseností v MM CARE odporúčame kúpiť sériu s desiatimi ošetreniami. Výsledky by mali byť viditeľné už po šiestich LPG masážach.

‣      Má LPG kontraindikácie?

Áno, aj LPG masáže majú kontraindikácie, kedy ošetrenie neodporúčame:

 • onkologické ochorenia
 • infekcie
 • zápaly
 • užívanie liekov na riedenie krvi
 • obehové poruchy a poruchy krvi
 • tehotenstvo
 • zápal žíl

‣     Čo ďalej LPG ošetruje?

 • opuchnuté a ťažké nohy
 • jazvy
 • kĺbovú a svalovú stuhlosť a bolestivosť
 • pripravuje telo pred športovou záťažou
 • regeneruje po športovej záťaži

Radi Vás privítame v MM CARE na Štúrovej ulici v Žiline.

Centrum MM CARE

Ako to funguje?

w

Kontaktujte nás

Využiť môžete e-mail, kontaktný formulár alebo tel. kontakt.

Dohodnite si konzultáciu

Na spoločnom stretnutí si prejdeme, čo vás trápi a navrhneme spôsob ošetrení.

Relaxujte

Počas ošetrenia využijete benefity LPG masáže a zároveň venujete čas sebe.