Prirodzený face-lifting

EndermoLIFT

Endermolift je nová technika ošetrenia pre citlivú pleť tváre, krku a dekoltu. Originálny a unikátny patent Endermolift stimuluje a vypína pokožku, čím pomáha bojovať s príznakmi starnutia.

Endermolift je patentovaná technológia, ktorá dokázateľne obnovuje prirodzenú tvorbu prírodného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej neinvazívne a bezbolestne.

Jeho účinnosť je vedecky overená.

Po priložení patentovaných LPG hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytimické, nepretržité mechanické mikroimpulzy. Pri nastavení rôzneho počtu kmitov pre cielenú obnovu hutnosti pleti za sekundu (od 2 do 16) dosiahneme prirodzené omladenie buniek a spevnenie jemnej pokožky tváre, krku a dekoltu. Hĺbkové pôsobenie v tkanive znova aktivuje produkciu kolagénu a elastínu a zaručí dlhotrvajúci anti-aging efekt.

Táto 100% neinvazívna technológia proti starnutiu je absolútne bezbolestná. Po odbornej diagnostike pleti zostavíme individuálny program, ktorý zahŕňa 1-2 ošetrenia týždenne v priebehu 1 mesiaca.

Centrum MM CARE

 

Trvanie ošetrenia

Užite si cca 25 – 30 min času iba pre seba.

o

Stav po zákroku

Ošetrením dosiahneme žiariacu pleť, zjemnenie kruhov pod očami, prekrvenie, odvodnenie, alebo vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre. Už po prvej aplikácii sa tvár zdá hladšia, pokožka vyzerá „plnšie“ a je mladistvo rozžiarená.

Výsledný efekt

Prirodzené omladenie vďaka aktivácii produkcie kolagénu a elastínu. Rozžiarená pokožka, prirodzený výraz, spevnenie jemnej pokožky tváre, krku a dekoltu, dlhotrvajúci anti-aging efekt.

Odporúčanie

Na začiatku sa odporúčajú častejšie a intenzívnejšie ošetrenia, vďaka ktorým je výsledok viditeľný v priebehu niekoľkých dní. Ak je už bunková revitalizácia naštartovaná, možno ošetrenia aplikovať s väčším odstupom.

lpg-slide-endermolift3 mmcare

Nová starostlivosť Endermolit zahŕňa nasledovné programy:

  • Rozjasnenie pleti – Glowing Complexion Lift Treatment – okysličením sa oživí unavená a mdlá pleť (vplyvom stresu, fajčenia atď.), pleť je rozjasnená a zamatovo hebká.
  • Očný lifting – Eye Lift Treatment – odstránenie vrások okolo očí, uvoľnenie tlaku v očiach spôsobujúceho opuchnutie a kruhy pod očami.
  • Aktivácia kolagénu – Collagen Activator Firming Treatment – spevnenie pleti do hĺbky, tvárové kontúry sú vymodelované
  • Zhutnenie pleti a zjemnenie vrások – Densifying Anti-Wrinkle Treatment – výsledkom je hladšia pleť, jej mladistvý a oživený vzhľad, nosovoústne ryhy sú menšie.
  • Spevnenie kontúr tváre, zoštíhlenie podbradku – Face Slimming Lift Treatment – odstránenie dvojitej brady a zoštíhlenie spodnej časti tváre – výsledkom sú obnovené kontúry tváre, tukové zásoby z brady zmiznú takmer o polovicu!
  • Bunková obnova – Cellular Regeneration Lift Treatment – kompletné ošetrenie tváre, krku a dekoltu zamerané na oddialenie starnutia pleti, výsledkom je mladší vzhľad tváre, pevnejší krk a hladší dekolt.
  • Regenerácia dekoltu.