Prirodzený face-lifting

lpg-slide-endermolift3 mmcare

Endermolift je nová technika ošetrenia pre citlivú pleť tváre, krku a dekoltu. Originálny a unikátny patent Endermolift stimuluje a vypína pokožku, čím pomáha bojovať s príznakmi starnutia.

Endermolift je patentovaná technológia, ktorá dokázateľne obnovuje prirodzenú tvorbu prírodného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej neinvazívne a bezbolestne.

Jeho účinnosť je vedecky overená.

lpg_ergolift-peau-mobi mmcare

Po priložení patentovaných LPG hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytimické, nepretržité mechanické mikroimpulzy. Pri nastavení rôzneho počtu kmitov pre cielenú obnovu hutnosti pleti za sekundu (od 2 do 16) dosiahneme prirodzené omladenie buniek a spevnenie jemnej pokožky tváre, krku a dekoltu. Hĺbkové pôsobenie v tkanive znova aktivuje produkciu kolagénu a elastínu a zaručí dlhotrvajúci anti-aging efekt. Táto 100% neinvazívna technológia proti starnutiu je absolútne bezbolestná. Po odbornej diagnostike pleti zostavíme individuálny program, ktorý zahŕňa 1-2 ošetrenia týždenne v priebehu 1 mesiaca.


Nová starostlivosť Endermolift zahŕňa nasledovné programy:

  • Rozjasnenie pleti - Glowing Complexion Lift Treatment – okysličením sa oživí unavená a mdlá pleť (vplyvom stresu, fajčenia atď.), pleť je rozjasnená a zamatovo hebká.
  • Očný lifting – Eye Lift Treatment – odstránenie vrások okolo očí, uvoľnenie tlaku v očiach spôsobujúceho opuchnutie a kruhy pod očami.
  • Aktivácia kolagénu – Collagen Activator Firming Treatment – spevnenie pleti do hĺbky, tvárové kontúry sú vymodelované
  • Zhutnenie pleti a zjemnenie vrások – Densifying Anti-Wrinkle Treatment – výsledkom je hladšia pleť, jej mladistvý a oživený vzhľad, nosovoústne ryhy sú menšie.
  • Spevnenie kontúr tváre, zoštíhlenie podbradku – Face Slimming Lift Treatment – odstránenie dvojitej brady a zoštíhlenie spodnej časti tváre – výsledkom sú obnovené kontúry tváre, tukové zásoby z brady zmiznú takmer o polovicu!
  • Bunková obnova – Cellular Regeneration Lift Treatment – kompletné ošetrenie tváre, krku a dekoltu zamerané na oddialenie starnutia pleti, výsledkom je mladší vzhľad tváre, pevnejší krk a hladší dekolt.
  • Regenerácia dekoltu.

Trvanie ošetreniacca 30 – 45 minút

Stav po zákroku: Ošetrením dosiahneme žiariacu pleť, zjemnenie kruhov pod očami, prekrvenie, odvodnenie, alebo vyplnenie vrások a spevnenie kontúr tváre. Už po prvej aplikácii sa tvár zdá hladšia, pokožka vyzerá „plnšie“ a je mladistvo rozžiarená.

Výsledný efekt: Prirodzené omladenie vďaka aktivácii produkcie kolagénu a elastínu. Rozžiarená pokožka, prirodzený výraz, spevnenie jemnej pokožky tváre, krku a dekoltu, dlhotrvajúci anti-aging efekt.

Odporúčanie: Na začiatku sa odporúčajú častejšie a intenzívnejšie ošetrenia, vďaka ktorým je výsledok viditeľný v priebehu niekoľkých dní. Ak je už bunková revitalizácia naštartovaná, možno ošetrenia aplikovať s väčším odstupom.